Szkolenie metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 Magnitica
MAGNITICA LASHES

 to wysokiej jakości produkty do przedłużania oraz zagęszczania rzęs i brwi. Już od ponad 5-ciu lat dbamy o to aby każda stylistka mogła pracować na wysokiej jakośći produktach, które odmienią każde spojrzenie.

 Każdy oferowany przez nas produkt został dokładnie sprawdzany i testowany zarówno fabrycznie jak i przez stylistki i instruktorki – dopiero po takich testach trafia do rąk naszych klientów.

Zdobyliśmy zaufanie klientów o czym świadczy 100% pozytywnych komentarzy na Allegro, Super Sprzedawca Allegro i oznaczenie „Trust.me Zaufany Sprzedawca” dla naszego sklepu internetowego, jak również fakt, ze wiele Pań jest z nami od samego początku istnienia.

Aktualnie posiadamy produkty do każdej metody przedłużania i zagęszczania rzęs (w tym gogatą paletę kolorów rzęs do Russian Volume), serię do rekonstrukcji brwi, wysokiej klasy lampy Glamcore czy akcesoria przyspieszające pracę stylistek.

W naszej Magniticowej rodzinie są juz 23 certyfikowane stylistki, które szkolą w całej Polsce z takich metod jak 1:1, 2-3D, 4-6D, 8D, Hyper Volume, Non Stop Mascara - permamentny tusz do rzęs, rekonstrukcja brwi czy zdobienia kolorowe.

Co roku organizujemy fantastyczną imprezę przyznania statuetek "Złotej Rzęsy" dla najlepszych instruktorek Magnitica oraz szereg warsztatów podnoszących umiejętności szkoleniowe.

Życie jest krótkie, rzesy nie muszą!

Magnitica Lashes powstała z pasji do upiększania. Razem ze stylistkami pracującymi na naszych akcesoriach spełniamy marzenia kobiet o pięknym, uwodzicielskim spojrzeniu.

Tak jak nasze klientki, tak i my stawiamy na rozwój i poszerzanie swojej oferty, dlatego stale dodajemy nowe, sprytne produkty, ułatwiające pracę stylistek i czyniące ją bardziej komfortową.

Naszą ekipę tworzą same kobiety, dlatego idealnie rozumiemy potrzeby naszych stylistek. Dbamy o szczegóły zarówno w realizacji zamówień jaki i wyglądzie oraz jakości produktów, czy w takich elemantach jak gadżety reklamowe dla klientek.

Najwyższa jakość i elegancki design! W końcu rzęsy nie mogą byc nudne.

Magnitica to jakość i elagancja, którą doceniło już tysiące stylistek. Dziękujemy!

designed by cennikstron.pl