Szkolenie metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 Magnitica
KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS
 
Podstawą podkreślenia walorów urody, a jednocześnie zachowania naturalnego wyglądu twarzy, jest umiejętne korzystanie z dostępnych w naszej ofercie produktów. Zasada ta dotyczy przede wszystkim okolic oczu, które pięknie wyeksponowane przyciągają uwagę towarzyszących nam osób. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszym szkoleniu Panie z całej Polski i zagranicy.Kurs przedłużania rzęs prowadzony jest przez licencjonowane Instruktorki, które zakończyły edukację zdając 3 etapowe egzaminy. Chętnie zaznajomią Was z różnorodnymi technikami dokładania kępek rzęs i pomogą wybrać najbardziej odpowiednią do danego typu urody.
Szkolimy z takich metod jak:
1:1 (szkolenie jedno i kilkudniowe)
Podstawowa metoda, która polega na równomiernym przyklejaniu do każdej naturalnej rzęsy jednego sztucznego włoska. Pozwala na naturalne, a jednocześnie niezwykle efektowne podkreślenie kształtu oka, o którym marzy tak wiele kobiet. Podczas szkolenia zapoznajemy uczestniczki z wymogami BHP i produktami marki Magnitica, a następnie uczymy je m.in. jak poprawnie wykonać zabieg przedłużania oraz jak odpowiednio dobrać długość, kształt i rodzaj włosków. Szkolenie kończy się testem, którego zaliczenie potwierdzamy specjalnym certyfikatem.
Volume 2-3D
Metoda Volume 2-3D to metoda tzw. objętościowa, która pozwala na uzyskanie efektu niezwykle długich i grubych włosków, które skutecznie przyciągają uwagę. Organizowany przez nas kurs przedłużania rzęs metodą objętościową Volume 2-3D został stworzony z myślą o stylistkach, które posiadają certyfikat podstawowy z metody 1:1. Podczas szkolenia uczestniczki poznają specyfikę metody Volume 2-3D oraz techniki umożliwiające skrócenie czasu zabiegu. Przedstawiamy również rodzaje rzęs oraz podpowiadamy jak odpowiednio o nie zadbać.
Russian Volume 4-6D
Najwyższy stopień zaawansowania w stylizacji! Organizujemy kurs przedłużania rzęs metodą Russian Volume 4-6D, która w ostatnich czasach cieszy się ogromną popularnością. Włoski wykorzystane podczas zabiegu tego typu są jednocześnie niezwykle gęste i delikatne. Szkolenie to stworzone jest dla zaawansowanych stylistek, dlatego do uczestnictwa niezbędne jest przedstawienie posiadanych certyfikatów z innych kursów przedłużania rzęs. Podczas szkolenia Panie zapoznają się m.in. z trzema technikami pracy z wykorzystaniem metody 6D.
Hyper Volume
Efekt niezwykle wyrazistego i głębokiego spojrzenia poprzez maksymalne zagęszczenie rzęs. Dzięki metodzie Hyper Volume Klientka zyskuje mocny wachlarz włosków bez względu na kondycję jej własnych. Na zorganizowanym przez nas kursie uczestniczki dowiadują się jak poprawnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem metody Hyper Volume oraz zapoznają się z praktycznymi technikami, umożliwiającymi zaoszczędzanie czasu bez utraty jakości. Wszystko po to, by Klientka marząca o niezwykle wyrazistym spojrzeniu była jak najbardziej zadowolona z uzyskanego efektu.
Non Stop Mascara
Idealnie podkreślone spojrzenie bez żadnego wysiłku? To jedna z wielu zalet zabiegu permanentnego tuszowania rzęs, który zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Większość kobiet za absolutną podstawę swojego codziennego makijażu uznaje korzystanie z ulubionego tuszu. Kurs Non Stop Mascara zapoznaje uczestniczki z techniką permanentnego tuszowania i pozwala na zyskanie wielu zadowolonych Klientek, które po skorzystaniu z zabiegu mogą cieszyć się perfekcyjnie podkreślonym spojrzeniem nawet przez miesiąc.
Rekonstrukcja Brwi
Kurs zapoznaje uczestniczki z technikami umożliwiającymi poprawne wykonanie zabiegu rekonstrukcji brwi. Szkolenie obejmuje kwestie przygotowania do zabiegu, naukę metody zagęszczania, rekonstrukcji i stylizacji brwi, a także wykonywanie henny. W czasie trwania kursu uczestniczki dowiadują się również jak prawidłowo dbać o zagęszczone brwi i jakie istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Na szkolenie można zapisać się niezależnie od tego, czy uczestniczyło się w kursach przedłużania rzęs. Niezbędne materiały wliczone są w koszt szkolenia.
Panie zainteresowane wzięciem udziału w kursie przedłużania rzęs oraz ich zagęszczania prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie prosimy wpisywać „Instruktor”)

designed by cennikstron.pl