Szkolenie metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 Magnitica
SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE - WSPÓŁPRACA
 

Instruktor Magnitica to tytuł, który może uzyskać jedynie doświadczona i precyzyjna stylistka, z którą podpiszemy umowę współpracy Instruktorskiej. Dlatego do kursu może przystąpić osoba spełniająca następujące wymogi:

- Minimum 2 lata od ukończenia szkolenia podstawowego z zakresu przedlużania rzęs (poświadczone certyfikatem), certyfikat poświadczający umiejętności wykonywania metod volume 2-3D i russian volume
- Przedstawić przynajmniej 15 zdjęć stylizacji ( przed i po czyli włącznie 30 zdjęć) na których widnieją rzęsy przedłużone przez aplikującą do szkolenia stylistkę wraz z opisem jaką metodą, rzęsami, długościami i profilami została wykonana stylizacja i dlaczego
- Zdać egzamin praktyczny i pisemny po ukończeniu kursu

Instruktorkom Magnitica przysługują specjalne przywileje względem firmy Magnitica  (zniżki, gratisy itp.) o ich szczegółach informujemy mailowo – po zakwalifikowaniu się na szkolenie. Kontaktujemy się jedynie z osobami, które zakwalifikują się do szkolenia - do 14 dni od otrzymania maila. 

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "Instruktor".

designed by cennikstron.pl